Okulda Nasıl İlgi Çekici Olunur?

0
32

Herkes havalı görünmek istiyor, özellikle de okulda size yakın bir sürü insanın okulundayken. Ancak, havalı görünmenin her insan için farklı olacağını hatırlamalısınız. Her şey kendi tarzınızı oluşturma ve kendinize güvenme konusunda. Klasik kalıpları satın almayın – kendi tarzınızı bulun ve insanlar size saygı göstersin.1-) Harika Bir Görünüm Oluşturmak

School Step 1'de Cool Look başlıklı resim

1Giydiğinle eğlen. Yaratıcı olmak ve kendi tarzına sahip olmak harika bir şey. İnsanların deli gibi göründüğünü düşünmesini istemiyorsun, ama sana uygun bir stil geliştirebilirsin. Okulda bir şeyler giymeyi giyilmesi zorunlu bir üniforma yoksa. Ve giyeceğinize güveniyorsanız, insanlar sizin kendi tarzınızı yaptığınızı düşünecekler. 

  • Örneğin, üniformanız için düğmeli bir gömlek giymeniz gerekiyorsa, neden parlak renkli bir tane giymeyi denemiyorsunuz? Veya garip tasarımlarla bir kravat?
School Step 2'de Harika Bak başlıklı resim

2Kıyafetinizi okuldan önceki gece seçin. Bu, gün boyunca şık görünmenize yardımcı olur. Sabahları giymek için bir şeyler bulmak için acele ediyorsanız, düşündüğünüzden biraz daha özensiz görünebilir.School Step 3'te Güzel Bak başlıklı resim

3Saçını kestir. Annenin sana küçük bir çocuk olarak verdiği saç kesimi ile uğraşma. Beğendiğiniz bir saç stili bulmaya çalışın ve bir saç stilistinden saçınızı kesmesini isteyin. Hatta ünlü aktrislerin veya aktörlerin sahip olduğu saç stillerini gösterebilir ve bunları kopyalamasını isteyebilirsiniz.

School Step 4'te Güzel Bak başlıklı resim

4Takı. Güneş gözlükleriyle iyi görünüyorsanız, giyin! Aynı şey kolyeler, saatler veya başka bir şey için de geçerli. Özel kıyafet ve tarzın için neyin işe yaradığını yargılamalısın.School 5. Adım'da Harika Bakın başlıklı resim

5Üniformana kendi kişisel dönüşünü yapmaya çalış. Okulunuzda bir üniforma giymeniz gerekiyorsa, muhtemelen izlemeniz gereken nispeten katı bir parametre setine sahipsiniz. Yine de, bu stili kendinize uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Belki gösterişli renkte veya belli bir kravatla düğmeli bir gömlek giyebilirsin. Eğer bir kızsanız, farklı desenlerde veya size uygun olan elbiseler giyebilirsiniz. Başını belaya sokmadan üniforma ile bazı özgürlükler almaya çalış. İnsanlar yine de kurallara meydan okumaya istekli olduğunuzu düşüneceklerdir.

School 6 'da Look Cool başlıklı resim

6Bir stil seçin ve ona bağlı kalın. Kıyafetinin her yerde olmasını istemiyorsun. Size hitap eden bir stil bulmaya çalışın ve sonra kişiliğinizi uygun gördüğünüz şekilde uyacak şekilde değiştirin. Belki alternatif konuşma ve bol kumaş tarzını seviyorsunuzdur.

  • Örneğin, belki basketbol ayakkabısı ve bol bir kazak giymeyi tercih edersiniz. Bunlar birlikte iyi çalışan stiller ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok şey var. Herkes gibi görünmeye çalışmayın, ancak bazı stilleri potansiyel kurallar olarak kullanın.
School Step 7'de Harika Görünüm başlıklı resim7İyi formda ol. Ne yazık ki, gerçekten form dışındaysanız, havalı kişiyi çıkarmak biraz zor. Bunu yapamayacağınızı söyleyemezsiniz ve kesinlikle altı pakete ihtiyacınız yoktur. Ancak, çoğu insan, insanlara uyması için daha fazla ilgi görüyor.

  • Örneğin, koşu ya da bisiklete binme gibi aerobik bir egzersiz yapmayı deneyin.

2-) Okulda Havalı Görünmek

School Step 8'de Harika Havalı başlıklı resim

1Güvenle yürü. Bir erkeğin göğsünüzü biraz dışarı çıkardıktan sonra, saçma bir şekilde değil, sizi güçlendiriyor şekilde yapın. Gözlerini dik tut ve çeneni yukarı çek. Bu kendinden emin bir yürüyüş ve sizi harika gösterecek.

School Step 9'da Güzel Bakın başlıklı resim

2Gülümsemek. Sakin olmamakla havalı olmakla karıştırmayın. Aynı anda hem son derece samimi hem de gizemli olabilirsiniz. Kendinle ilgili şeyleri sürekli olarak açığa vurmana gerek yok. Sadece etrafınızdakilerle arkadaşça olun! Gülümse ve koridordaki insanlara el salla. İnsanlar sizi ne kadar çok tanıyorsa, o kadar iyi insanlar da sizi düşüneceklerdir. İnsanlara gülümsersen, seni tanımak isterler.School Step 10'da Güzel Bak başlıklı resim

3Her zaman dümdüz oturmayın. Askerde değilsin, biraz rahatla. Her zaman mükemmel bir duruş için nerdy olarak kabul edilir. Masanıza eğin ve ayaklarınızı önünüze koyun. Bunu her zaman yapmak zorunda değilsin, ama kaygısız görünmene yardımcı olacak. Gerçekten bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsan, ellerini başının arkasına da koyabilirsin.

School 11'de "Cool Cool" başlıklı resim

4Şeylere karşı yaslan. Bir şeylere dayanmak her zaman iyidir – havalı adamlar bunu filmlerde her zaman yaparlar. Öğle yemeğinde bir kızla ya da bir adamla konuşuyorsanız, gözlerinizi onlarla temasta tutarken, omzunuzla duvara yaslanmayı deneyin. Süper havalı.3-) Havalı Bir Personeli Kabul Etmek

School 12'de Adım Cool bakın başlıklı resim

1Çok fazla deneme.  Gerçekten havalı olarak algılanmak istiyor gibi görünüyorsa, hiç kimse senin havalı olduğunu düşünmeyecek. 

  • Örneğin, gerçekten gitmek istediğin bir partiye davet edildiğinde çok heyecanlanma. Sadece “kulağa hoş bir adam geliyor. Orada görüşürüz” gibi bir şey söyle.
School Step 13'te Güzel Bak başlıklı resim

2Kendine güvenmek. Başkalarının ne düşündüğü hakkında endişeleniyormuş gibi davranma. Güven, herhangi bir tarz veya kişiliğin havalı görünmesini sağlayabilir. İnsanlar, bilinçsiz ve gerçek olanlara ilgi duyuyorlar. Serin olmak için çok uğraşmayı bırak ve iyi vakit geçir. İstediğin zaman goofball gibi davran, istediğin zaman ciddi ol – sadece kendin ol. Gerçekten mi. Herkes okulda etkilemek için her zaman çok çalışıyor, temiz bir nefesle karşılaşacaksınız.School Step 14'te Güzel Bak başlıklı resim

3Gülmeye çalışın ve aydınlık kalmaya çalışın.  İşleri fazla ciddiye alma. Okulda olmak, eğlenmek için bir zamandır. Diğer herkes gibi şeyler hakkında strese girmemeye çalışın. İnsanlar bir sınav hakkında gerçekten başarılı olamadığınızda, ancak her zaman iyi sonuç aldıklarını görünce, sizin iyi olduğunuzu düşüneceklerdir. Sadece sessiz bir güven koru.

School Step 15'te Güzel Bakın başlıklı resim

4Kuralları çiğnemekten korkma. Kuralları çiğnemeden önce kuralları bildiğinizden emin olun ve başınızı gerçekten belaya sokabilecek kuralları ihlal etmekten kaçının. Ancak, takip etmeniz öğretilen çizgilerin dışına çıkma korkmayın. İnsanlar bunun çok havalı olduğunu düşünecekler. Ondan övünme, sadece sınırları biraz zorlamaktan korkma. 

  • Örneğin, üniformayı kırma ya da şimdi ve sonra sınıfa geç kalma konusunda endişelenmeyin.
School Step 16'da Güzel Bak başlıklı resim5Başkalarına ilgi gösterin. Arkadaş edinmek ve havalı görünmek istiyorsan diğer insanlarla da ilgilenmelisin. Egonuzda veya auranızda yetişmeyin. Gizemli olmaya çalışmak her şey yolunda ve güzel, ama aynı zamanda akranlarınızı da tanımak zorundasınız. Biriyle iyi sohbet ederseniz, arkadaşlarınıza iyi bir insan olduğunuzu söylerler. Hiçbir kapıyı kapatma. Her tür kişiyle konuşmaya istekli olun.

  • Örneğin, futbol takımında çocuklarla ve tiyatro yapan çocuklarla sohbet etmekten korkmayın. Senden daha çok insan, daha havalı olacaksın.
School Step 17'de Harika Havalı başlıklı resim

6Mütevazı hareket ve sessizce excel.  Bir şeyde sessizce çok iyi olmak, havalı bir çocuğun klasik bir özelliğidir. İnsanlar bu konuda iyi olduğunuzu fark edecekler ve övünmezseniz, sizin de gerçekten iyi olduğunuzu düşünecekler. Her zaman hakkında konuşursanız, bir konuda iyi olup olmamanız önemli değil. Bir şeyde ekspoze etmek havalı olmanın çok önemli bir parçasıdır.4-) Harika Aktiviteler Almak

School Step 18'de Güzel Bakın başlıklı resim

1Spor yapmak.  Neredeyse herkes spor yapmanın harika olduğunu düşünüyor. Ancak, sadece basketbolda veya futbol takımında olmak sizi hemen serinletmez. İnsanların saygısını, iyi davranarak kazanmalısınız. Yeteneğini uyguladığından emin ol. Her zaman bankta oturmak hoş değil.

  • Fiziksel sporlar genellikle daha soğuk olarak kabul edilir.
School Step 19'da Güzel Bak başlıklı resim

2Bir enstrümanda Excel. Bul ve çal ve çalmayı öğren! İyileştikten sonra bir gruba katılabilir veya kendi grubunuzu başlatabilirsiniz. İnsanlar bunun çok havalı olduğunu düşüneceklerdir ve hatta konserlerde veya okulunuzun yetenek şovunda oynayabilirsiniz.

  • Örneğin, gitar almayı deneyin! Birçok insan gitarın harika olduğunu düşünüyor.

3Bir kulübe veya organizasyona katılın. Tutkulu olduğun bir şey bul ve kulübe katıl. Gerçekten politika ile ilgileniyorsanız, okullarınıza siyasi toplumla katılabilirsiniz. Öğrenci hükümetine girmeyi deneyin. Okul topluluğuna aktif ve dahil olmanız durumunda insanlar sizin havalı olduğunuzu düşüneceklerdir. Yüzünü tanımak, havalı olmanın büyük bir parçası. Kulübün aktif bir üyesi olmak, bunu başarmanıza yardımcı olabilir.

  • Örneğin, öğrenci hükümetinde veya sınıf başkanındaysanız, insanların havalı olduğunu düşünmeleri için harika bir yoldur.

Bu Yazı Türkçeye Çevirilmiştir.

wikihow.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here