Hilal Altınbilek’i Çılgına Çeviren Kubilay Aka Sorusu

0
98

Çukurdaki başarısıyla gündeme gelen Kubilay Aka Ve Miray Danerin Ayrılmasının Sebebi Hilal Altınbilek Olduğu Öne Sürüldü.

Oyuncu Hilal Altınbilek, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Kubilay Aka ile aşk yaşadığı iddia edilen Altınbilek’in konuyla ilgili verdiği tepki ise dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz günlerde ilişkilerini sonlandırmışlardı. Ayrılığın ertesi günü ise ünlü oyuncunun Hilal Altınbilek ile birlikte olduğu söylenmişti.

Asıl bomba ise sonrasında patladı.

Kubilay Aka’nın, Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı ve haliyle ortalık da bir anda karıştı. Hilal Altınbilek, önceki gün bir alışveriş merkezinde UçanKuş TV kameralarına yakalandı ve konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Keyifli bir şekilde alışverişini sürdüren Hilal Altınbilek, Miray Danerin ismini duyunca sinirlendi.
Kubilay Aka ile hakkında çıkan aşk iddialarına “Konu hakkında o kadar çok yorum yapıldı ki bana bir şey kalmadı” diyen Hilal Altınbilek, muhabirin “Kubilay Bey, Miray Hanım ile beraberken mi başladı ilişkiniz?” sorusuna ise öfkelenerek, “Sen böyle sorular sormaya devam edecek misin? Yok öyle bir şey…” diyerek tepkisini ortaya koydu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here