Acun Ilıcalı’nın Kanalı Tv8’e Yeni Ortak

0
108

Kanalı A&S Yatırım Holding Yönetim Müdürü Ve Ebru Şallının Eski Sevgilisi Uğur Akkuşun Aldığı Belirtildi.

A&S Yatırım Holding’in Hukuk departmanından yapılan açıklamada ; Uğur Akkuşun Yönetimini Yaptığı Holdingin, Tv8’in %57’sini aldığı belirtildi.

Yapılan açıklamalarda, ortaklık ile ilgili yakın zamanda lansman yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, A&S Yatırım Holdingin finansmanını Körfezli fonlardan sağladığı ortaklığın, Orta Doğu’ya açılarak büyüyeceği belirtildi.

MNG Medya bünyesinde, 1999 yılında yayına başlayan TV8, 2013 yılında Acun Ilıca’nın sahibi olduğu Acun Medya tarafından satın alınmıştı.

Uğur Akkuş kimdir?

Ebru Şanlı ile yaşadığı ilişki sonrası magazin basının yakından ilgi gösterdiği Uğur Akkuş’un yatırım danışmanlığı şirketi var. Özellikle yabancı yatırımcılar ile yoğun şekilde çalışan çalışan Uğur Akkuş, 11 yıldır sektörün içerisinde yer alıyor. İki çocuk babası olan Uğur Akkuş, Gonca Derin Akkuş ile evliydi. Ancak Ebru Şallı-Uğur Akkuş’un el ele çekilmiş fotoğraflarının basına yansıması üzerine Gonca Derin Akkuş’un 10 yıllık evliliğini bitirme kararı almıştı. Geçen yaz Ebru Şallı ile teknede el ele görüntülendikten sonra evliliğinin zaten bitmiş olduğunu söyleyen Uğur Akkuş’un eşi Gonca Akkuş, açıklamada bulunmuştu. Fotoğrafları televizyonda gördüğünü söyleyen Gonca Akkuş canlı yayında açıklamalar yapmıştı. Eşinden şiddet gördüğünü ve hamile olduğunu da ifade etmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here